Registracija telefonu +370 441 61510

Dėl COVID-19 keičiasi planinių paslaugų teikimas!

/
Dėl COVID-19 keičiasi planinių paslaugų teikimas!

Mieli pacientai,

Šalyje įvestas karantinas gerokai sustabdė ir mūsų darbus - kurį laiką negalėjome teikti planinių ambulatorinių paslaugų, priimti pacientus galėjome tik esant ūmiems atvejams. Tačiau dabar, kuomet karantino sąlygos švelninamos, palaipsniui atveriame mūsų diagnostikos centrų ir klinikų duris ir platesniam pacientų ratui. Dėkojame jums už supratingumą ir tuo pačiu norime akcentuoti keletą svarbių dalykų dėl darbo organizavimo tvarkos:

- diagnostikos centruose ir klinikose darbuotojai aprūpinti pilnu apsauginių priemonių komplektu - turi medicinines kaukes ar respiratorius, akinius ar skydelius, vienkartines pirštines, vienkartinius chalatus ar kombinezonus.

- kur tai įmanoma pertvarkėme pacientų laukiamojo zonas - baldai išdėstyti taip, kad pacientai nesėdėtų vienas prie kito.

- valdome pacientų srautus - pacientų prašome atvykti po vieną, be lydinčių asmenų, o jei, visgi, palyda yra būtina, maksimalus lydinčių asmenų skaičius - 1 asmuo.

- tyrimų ir vizitų laikai išdėstyti taip, kad vienu metu diagnostikos centre ar klinikoje būtų kuo mažiau pacientų.

- atvykstančių pacientų prašome turėti medicinines kaukes ir vienkartines pirštines. Jų neturint - jomis aprūpiname patys! 

- po kiekvieno vizito dezinfekuojame kontaktinius paviršius.

- be būtino poreikio pacientų prašome nevykti į mūsų diagnostikos centrus ar klinikas. Tyrimų atsakymus mes jums tikrai galime išsiųsti el. paštu, gydytojai jus gali pakonsultuoti pirmiausia nuotoliniu būdu ir t.t.! 

- tikimės jūsų supratingumo, tačiau pirmiausia stengsimės priimti ir aptarnauti tuos pacientus, kuriems tyrimai/konsultacijos buvo atšaukti prasidėjus karantinui! Manome, kad pradėjus dirbti tai būtų sąžiningiausias sprendimas pirmumą suteikti tiems, kurie tyrimų laukė iki karantino ir karantino metu negalėjome jų priimti. 

 

Mes esame atviri ir pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus! Mums visada galite skambinti ar rašyti - tiek bendruoju el. paštu, tiek ir mūsų Facebook socialinėje paskyroje! 

 

Pagarbiai,

UAB "Affidea Lietuva" kolektyvas!